PROMOCJA NAGRAŃ ŚLUBNYCH

Podpisując umowę do końca marca 2019 roku na nagranie wesela otrzymasz do 15% rabatu + film w pliku jakości HD.

Prezentacja w cenie nagrania!

Zdecydujcie się na podpisanie umowy na nagranie wesela, a przygotujemy z Wami specjalną niespodziankę - filmowe wspomnienie z Waszego życia i Waszych rodziców. Promocja dotyczy pakietów 2 i 3.

Dobry fotograf i kamerzysta w jednym miejscu?

Jeśli do końca marca 2019r. podejmiecie decyzję o wyborze naszych usług, otrzymacie atrakcyjną ofertę na dwie usługi. Więcej szczegółów w korespondencji mailowej.

ŚWIETNY PREZENT - PIĘKNA PAMIĄTKA

Film Jubileuszowy o życiu Twoim lub Twoich bliskich. Niezwykłe, dowcipne i wzruszające wspomnienie na lata! Sprawdź nas!

O nas

 

Jesteśmy rodzinną firmą działającą na filmowym rynku weselnym od 2007 roku. Od początku aktywnie podnosimy nasze umiejętności w zakresie realizacji produkcji filmowych poprzez inwestycje w nowoczesny sprzęt oraz ciągłe szkolenia ludzi z nami współpracujących. Podążamy za nowymi trendami, wykorzystujemy tradycyjne i nowoczesne techniki filmowania, wsłuchujemy się w opinie klientów, tak by stale dawać możliwość realizacji filmów na najwyższym poziomie.

 

 

Siedziba firmy mieści się w Niedoradzu przy ul. Sosnowej 4. Zapraszamy do przeglądania naszej strony internetowej oraz na osobiste spotkania!

 

 

Nasze studio działa głównie na terenie województwa lubuskiego (Zielona Góra, Nowa Sól), ale bez problemu dotrzemy na Dolny Śląsk (Polkowice, Lubin) czy Wielkopolskę lub inny teren kraju.

 

nagrywanie wesel, filmowanie wesel, montaż, obróbka video, realizacja filmów, realizacja filmów reklamowych, realizacja filmów promocyjnych, realizacja filmów dokumentalnych, realizacja filmów szkoleniowych
System: Dream CMS