PROMOCJA NAGRAŃ ŚLUBNYCH

Podpisując umowę do końca marca 2019 roku na nagranie wesela otrzymasz do 15% rabatu + film w pliku jakości HD.

Prezentacja w cenie nagrania!

Zdecydujcie się na podpisanie umowy na nagranie wesela, a przygotujemy z Wami specjalną niespodziankę - filmowe wspomnienie z Waszego życia i Waszych rodziców. Promocja dotyczy pakietów 2 i 3.

Dobry fotograf i kamerzysta w jednym miejscu?

Jeśli do końca marca 2019r. podejmiecie decyzję o wyborze naszych usług, otrzymacie atrakcyjną ofertę na dwie usługi. Więcej szczegółów w korespondencji mailowej.

ŚWIETNY PREZENT - PIĘKNA PAMIĄTKA

Film Jubileuszowy o życiu Twoim lub Twoich bliskich. Niezwykłe, dowcipne i wzruszające wspomnienie na lata! Sprawdź nas!

2011-10-17 16:27:20Finał - Zakończenie filmu (Nic nie pachnie tak jak Ty)


Tak możemy zakończyć Wasze Wesele! Krótkie wyjście na miasto, w którym odbywa się wesele - obojętnie czy będzie to Kalisz, jak w tym przypadku, Zielona Góra, Nowa Sól, Żagań, Świebodzin czy Lubsko. Nasze miasta pięknieją i wszędzie można znaleźć takie miejsca, którym dodatkowo noc dodaje blasku. Jednocześnie powstaje zakończenie, którego nikt z Waszych gości, a potem widzów się nie spodziewa.


nagrywanie wesel, filmowanie, montaż, obróbka video, realizacja filmów, realizacja filmów reklamowych, realizacja filmów promocyjnych, realizacja filmów dokumentalnych, realizacja filmów szkoleniowych, realizacja filmów reportażowych, kopiowanie filmów
System: Dream CMS