PROMOCJA NAGRAŃ ŚLUBNYCH

Podpisując umowę do końca marca 2019 roku na nagranie wesela otrzymasz do 15% rabatu + film w pliku jakości HD.

Prezentacja w cenie nagrania!

Zdecydujcie się na podpisanie umowy na nagranie wesela, a przygotujemy z Wami specjalną niespodziankę - filmowe wspomnienie z Waszego życia i Waszych rodziców. Promocja dotyczy pakietów 2 i 3.

Dobry fotograf i kamerzysta w jednym miejscu?

Jeśli do końca marca 2019r. podejmiecie decyzję o wyborze naszych usług, otrzymacie atrakcyjną ofertę na dwie usługi. Więcej szczegółów w korespondencji mailowej.

ŚWIETNY PREZENT - PIĘKNA PAMIĄTKA

Film Jubileuszowy o życiu Twoim lub Twoich bliskich. Niezwykłe, dowcipne i wzruszające wspomnienie na lata! Sprawdź nas!

Filmy promocyjne

Prezentacje

Wychodząc naprzeciw sugestiom i oczekiwaniom wielu z naszych klientów zapraszamy do skorzystania z naszej nowej usługi. Na każdym weselu przychodzi moment, w którym chcecie podziękować rodzicom, sprawić gościom miłą niespodziankę. Pomożemy Wam przygotować ciekawe, dowcipne i wzruszające prezentacje video, w których możemy wykorzystać m. in. zdjęcia z dzieciństwa i młodości, fragmenty starszych filmów video. Takie samo wspomnienie przygotować możemy o Waszych rodzicach. Znacie przecież ich najlepiej. Zabawa będzie znakomita, wspomnienie niezapomniane!

 

Całość zostanie przygotowana do projekcji na dużym ekranie, która odbędzie się w trakcie wesela czy imprezy. Sami zorganizujemy ją w jej trakcie przygotowując ekran i projektor multimedialny. W znakomitej jakości, bez nieprzewidzianych przerw. A po wszystkim ta wcześniej przygotowana prezentacja może znaleźć się w Waszym filmie. Nie bez znaczenia jest również aspekt finansowy. Korzystając z odpowiedniej promocji możecie mieć ja właściwie za darmo. Istnieje również możliwość zamówienia samej prezentacji. Cennik i więcej szczegółów w kontakcie mailowym.

 

W naszym port folio znajdziecie również fragmenty specjalnie przygotowanych filmów rodzinnych. Wasi rodzice, bliscy, dobrzy znajomi obchodzą w najbliższym czasie okrągłą uroczystość, organizują imprezę z okazji jubileuszu? Macie kłopot z prezentem? Pomyślcie nad specjalnym filmem, w którym wykorzystamy historie i anegdoty z minionych lat, które ułożone w zgrabny tekst przeczyta profesjonalny lektor, w którym stare zdjęcia nabiorą nowego blasku, a dawne chwile powrócą z nowymi emocjami. Zaręczamy, że prezent to jest szczególny i będzie zajmował ważne miejsce w rodzinnej filmotece. Więcej szczegółów na osobistym spotkaniu, które w tym przypadku będzie niezbędne i do którego zachęcamy lub w korespondencji mailowej.

 

Filmy promocyjne

Do tej pory braliśmy udział w produkcji kilku filmów promocyjnych. Fragmenty tego, co udało nam się zrobić znajdą Państwo w port folio. Mamy nadzieję, że oglądając wycinki tych produkcji zainteresujemy Państwa nieszablonowym podejściem do tematów, prowadzeniem narracji, sposobem realizacji. Jeśli macie w planach produkcję filmu na potrzeby Waszej firmy, zakładu - skontaktujcie się z nami. Omówimy temat i przygotujemy scenariusz. Nawet najtrudniejsze sprawy możemy opowiedzieć ciekawie i dowcipnie, tak by meritum sprawy było odpowiednio wyeksponowane, a cały film potrafił zainteresować wszystkich oglądających.

 

nagrywanie wesel, filmowanie, montaż, obróbka video, realizacja filmów, realizacja filmów reklamowych, realizacja filmów promocyjnych, realizacja filmów dokumentalnych, realizacja filmów szkoleniowych, realizacja filmów reportażowych, kopiowanie filmów
System: Dream CMS