PROMOCJA NAGRAŃ ŚLUBNYCH

Podpisując umowę do końca marca 2019 roku na nagranie wesela otrzymasz do 15% rabatu + film w pliku jakości HD.

Prezentacja w cenie nagrania!

Zdecydujcie się na podpisanie umowy na nagranie wesela, a przygotujemy z Wami specjalną niespodziankę - filmowe wspomnienie z Waszego życia i Waszych rodziców. Promocja dotyczy pakietów 2 i 3.

Dobry fotograf i kamerzysta w jednym miejscu?

Jeśli do końca marca 2019r. podejmiecie decyzję o wyborze naszych usług, otrzymacie atrakcyjną ofertę na dwie usługi. Więcej szczegółów w korespondencji mailowej.

ŚWIETNY PREZENT - PIĘKNA PAMIĄTKA

Film Jubileuszowy o życiu Twoim lub Twoich bliskich. Niezwykłe, dowcipne i wzruszające wspomnienie na lata! Sprawdź nas!

Wesela

 

Decydując się na filmowanie wesela często nie zastanawiamy się nad tym, jaką formę może mieć takie wspomnienie. Nam zależy na tym żeby zrobić to bardzo dobrze, atrakcyjnie i oryginalnie. Dlatego zdecydowaliśmy się zaproponować realizację filmów, w których nasze możliwości i wiedzę łączymy z Waszym zdaniem i sugestiami, tak by sprawić sobie nawzajem wiele radości.

 

 

Nasze produkcje są takie, jakie chcecie by były. Potrafimy więc być poprawni, dowcipni, wzruszający, zabawni, sentymentalni... A wszystko ze smakiem i właściwą proporcją.

 

 

Pracując na wysokiej jakości sprzęcie cyfrowym - zarówno profesjonalnych kamerach cyfrowych oraz na świetnym i profesjonalnym programie montażowym [realizacja filmów w formatach SD (DVD) oraz HD (BR)], nie zamierzamy zapominać o najważniejszym - czyli przyjemności z oglądania każdego filmu po raz kolejny. Naszym celem jest zrobienie dla Was filmu, który spełni wasze oczekiwania, da wiele radości i będzie wspomnieniem, do którego zawsze będziecie chętnie wracać.

 

 

Słowa to nie wszystko. Zdajemy sobie z tego sprawę, dlatego jeśli fragmenty umieszczone w port folio nie przekonają Państwa do ostatecznej decyzji by skorzystać z naszych usług zapraszamy na spotkanie do naszego biura:

 

 

Niedoradz, ul Sosnowa 4.

 

 

Zadzwoń lub napisz i umów się na konkretny termin: tel. 601846099, 693294095 lub biuro@cinemacentrum.pl.

 

 

Niezależnie od tego czy nasze spotkanie zaowocuje podpisaniem umowy mamy nadzieję, że w pamięci pozostanie smak kawy lub herbaty, na którą zapraszamy naszych przyszłych klientów.

 

 

Gorąco zapraszamy Państwa do współpracy. Jesteśmy przekonani, że filmowe wspomnienie zrealizowane przez nas będzie wspaniałą i niezapomnianą pamiątką na całe życie.

 

Podejmiemy się również zmontowania Waszych materiałów filmowych. Macie własne nagrania i chielibyście by je trochę "odkurzyć", nadać nowego charakteru? Skontaktujcie się z nami. Chętnie udzielimy rad i pomożemy w tym zakresie.

nagrywanie wesel, filmowanie, montaż, obróbka video, realizacja filmów, realizacja filmów reklamowych, realizacja filmów promocyjnych, realizacja filmów dokumentalnych, realizacja filmów szkoleniowych, realizacja filmów reportażowych, kopiowanie filmów
System: Dream CMS